2021 en iyi WordPress Karşılaştırma Eklentileri

Karşılaştırma tabloları, okuyucularınızın onlar için doğru ürünü seçmesine yardımcı olmanın harika bir yoludur.

İki veya daha fazla ürün arasında karar veriyor olabilirler. Ya da belki sizden ne tür bir hizmet alacağınıza karar verirler. Durum ne olursa olsun, görsel bir karşılaştırma onları bir satın alma yapmaya itmenin harika bir yoludur.

Ne yazık ki, oldukları kadar etkili, WordPress’te WordPress Editör ile karşılaştırma veya fiyatlandırma tabloları oluşturmanın gerçekten iyi bir yolu yoktur.

HTML kullanarak kendiniz bir tablo oluşturabilirsiniz… çok fazla zaman harcamak istiyorsanız. Ya da, sizin için iyi görünümlü tablolar oluşturmak için bir eklentiye dönebilirsiniz.

Ve tahmin et ne oldu?

Şansınız var çünkü en iyi WordPress karşılaştırma tablosu eklentisini ve en iyi fiyatlandırma tablosu WordPress eklentilerini listelemek üzereyim Bütçeniz ne olursa olsun bir eklenti bulabilmeniz için hem premium hem de ücretsiz seçenekler ekleyeceğim.

En İyi Karşılaştırma tablosu ve fiyatlandırma tablosu WordPress eklentileri

1. AAWP

AAWP, Amazon ürünlerinin karşılaştırma tablosunu oluşturmak için güçlü bir Amazon ortaklık eklentisidir. Bu eklenti otomatik olarak Amazon web sitesinden veri alanını getirebilir veya verileri manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Tablolar ayrıca dönüşüm odaklı tıklama eylem düğmeleriyle otomatik olarak oluşturulur.

AAWP eklentisine göz atın

2. Arena Ürünleri Mağazası

Arena-ürünler mağaza

Arena Products Store, bu listedeki diğer eklentilerin çoğundan biraz daha tam özellikli. Sadece karşılaştırma tabloları yerine bütün bir mağaza yaratmayı hedefliyor. Ancak eklenti de güzel bir karşılaştırma tablosu özelliği içeriyor, bu yüzden buraya dahil ettim.

Genel ürün özelliklerini ayarlayabilir ve ardından bunlardan hangilerini karşılaştırma tablolarınıza dahil edeceğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca “Karşılaştırma” düğmesini tıklayarak kendi karşılaştırma tablolarınızı yayınlayabilir veya kullanıcıların kendi tablolarını oluşturmalarına izin verebilirsiniz .

Gadget-review-karşılaştırma-eklentisi

Sadece hafif bir karşılaştırma tablosu eklentisi istiyorsanız, Arena Products Store muhtemelen sizin için değildir . Ancak ürünlerinizi görüntülemek ve karşılaştırmak için tam özellikli bir yol arıyorsanız, bu eklentiye bir göz atın.

Arena Ürünleri Mağazası Code Canyon’da 36 dolara mal oluyor.

3. WPPricing Builder

wppricing-oluşturucu-eklentisi

wpPricing Builder, (çoğunlukla) fiyatlandırma tabloları oluşturmaya odaklanan başka bir premium eklentidir. Başlamanız için 25’ten fazla önceden hazırlanmış şablonla birlikte gelir.

Eklentinin arayüzü, ürün özelliklerini, sütunları ve stilleri kolayca ayarlamanıza olanak tanır. Renk teması oluşturucu, tasarımcı olmasanız bile iyi görünümlü tablolar oluşturmanıza yardımcı olur. Eklenti, bu harika özellikleri tamamlamak için Font Awesome simgeleri de içerir.

İşte bu hafif popüler WordPress Duyarlı Fiyatlandırma Tabloları eklentisinin bir video demosu.

wpPricing Builder, Code Canyon’da 18 dolara mal oluyor.

4. WPcompear

WP-compear-eklentisi

WP ComPEAR, hem dikey hem de yatay karşılaştırma tabloları oluşturmanıza izin veren güçlü bir premium eklentidir.

Bu eklentiyi diğerlerinden ayıran bir şey, hem statik hem de etkileşimli sürükle ve bırak karşılaştırmaları oluşturma yeteneğidir. Ziyaretçiler, her bir ürünü masaya sürükleyerek karşılaştırmak istedikleri ürünleri seçebilirler .

Bu harika özelliğe ek olarak, WP ComPEAR ayrıca tablolarınızı sıralanabilir veya statik hale getirmenize, her bir sütunun genişliğini değiştirmenize, tabloları çoğaltmanıza ve sınırsız karşılaştırma ölçütlerine sahip sınırsız tablolar oluşturmanıza olanak tanır.

wordpress-karşılaştırma-eklenti-özellikler

Ürünleri karşılaştırmanız gerekiyorsa, WP ComPEAR bu listedeki en benzersiz ve zengin özellikli eklentilerden biridir. Bu eklenti, en popüler Amazon bağlı WordPress eklentisi olan EasyAzon ile de uyumludur .

Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı – tek bir site lisansı 15 $ ve sadece 25 $ için sınırsız lisans alabilirsiniz.

5. Tablepress

tablepress-eklentisi

400.000’den fazla aktif kurulum ve etkileyici 5 yıldızlı derecelendirme ile TablePress, en popüler ücretsiz karşılaştırma tablosu eklentilerinden biridir.

Karşılaştırma tablolarına özgü olmasa da, TablePress tüm tablo türlerini oluşturmanıza ve bunları bir kısa kod yoluyla yayınlara veya sayfalara eklemenize izin verir. Tablolarınızı e-tabloya benzeyen bir arayüzde düzenleyebilirsiniz, böylece nasıl kod yazacağınızı bilmeniz gerekmez.

Bu önemli özelliklere ek olarak, TablePress şu yararlı seçenekleri de içerir:

 • Sayfalandırma, sıralama ve daha fazlasını ekleyin.
 • Tabloları Excel veya .csv dosyasına içe / dışa aktarın.
 • Herhangi bir veri türünü  (çift formülleri bile) içerir.
 • Premium eklentiler, duyarlı tasarım, ayrıntılı filtreleme ve çok daha fazlasını sağlar.

Tabloya göz at

6. Table Maker

Tablo Oluşturucu WordPress Eklentisi

Table Maker henüz TablePress kadar popüler değil, ancak hızla yer kazanıyor. Özellik tablolarından karşılaştırmaya kadar çeşitli tablolar oluşturmanıza olanak tanır.

Table Maker tarafından oluşturulan tüm tablolar yanıt verir, bu nedenle herhangi bir cihazda harika görünürler. Eklenti, okuyucuların dikkatini çekmek için belirli satırları veya sütunları vurgulamanıza olanak tanır (yukarıdaki örneğe bakın). Bu, okuyucuları tercih ettiğiniz ürünlere / hizmetlere doğru yönlendirmenize yardımcı olabilir.

Table Maker ayrıca kısa kodlarla da çalışır ve tablolarınıza resim yüklemeyi ve eklemeyi kolaylaştırır.

Tablo Oluşturucusuna göz atın

7. Go Pricing

Go-fiyatlandırma-eklentisi

Go Pricing, güzel karşılaştırma tabloları oluşturmak için premium bir eklentidir. Fiyatlandırma tablolarıyla parlansa da, herhangi bir karşılaştırma tablosu oluşturmak için Go Fiyatlandırmayı kullanabilirsiniz.

Go Pricing, sıfırdan başlamanıza gerek kalmadan başlamanıza yardımcı olacak 250’den fazla tablo şablonu içerir.

gopricing-pano

Bu eklenti ayrıca aşağıdaki özellikleri içerir:

 • Sütun animasyonları.
 • Yazı tipi müthiş simgeler entegrasyonu.
 • Duyarlı tasarım.
 • Her yerde kolayca tablo eklemek için kısa kodlar.

Go Pricing’in CodeCanyon’da maliyeti 25 $ ‘dır ve 4.6 yıldızla 7.400 satışa sahiptir.

8. YITH WooCommerce Karşılaştır

yith-WooCommerce-eklentisi

WooCommerce mağazanız için karşılaştırma tablolarına ihtiyacınız varsa, bu ücretsiz eklentiyi seveceksiniz.

YITH WooCommerce Compare, kullanıcıların seçtiğiniz belirli ürün özelliklerine göre karşılaştırma tabloları oluşturmalarına olanak tanır. Kullanıcıların , ürünün diğerlerine karşı nasıl biriktiğini görmek için ürün sayfasındaki bir “Karşılaştır” düğmesini tıklamaları yeterlidir .

Karşılaştırma tablolarının tasarımlarını özelleştirebilirsiniz, ancak bunu gerçekleştirmek için bazı kodları bilmeniz gerekir, çünkü YITH WooCommerce Compare’in arayüzünden kolayca yapılmaz.

YITH WooCommerce Karşılaştır

9. Supsystic Fiyat Tablosu

fiyatlandırma masa-supsystic-eklentisi

Supsystic Fiyatlandırma Tablosu, hem fiyatlandırma hem de karşılaştırma tabloları oluşturmanıza izin veren iyi yapılmış, ücretsiz bir eklentidir.

Eklenti, herhangi bir kodu bilmenize gerek kalmadan tablolar oluşturabilmeniz için bir sürükle ve bırak oluşturucu içerir. Sınırsız sütun / satır kullanabilir ve gerektiğinde araç ipuçları ekleyebilirsiniz.

Tablolarınızın mükemmel görünmesini sağlamak için düğmeleri, metinleri ve özel CSS’leri biçimlendirebilirsiniz. Hatta fiyatlandırma tablolarınıza video veya resim de ekleyebilirsiniz. Görüntüleri dahil edebilmek, ayrıntılı karşılaştırma tabloları oluşturmayı da mümkün kılar.

Tablolarınızı nasıl oluşturursanız oluşturun, mobil trafiğinizi kaybetmemeniz için her zaman duyarlı olurlar.

Supsystic Fiyat Tablosuna Göz Atın

10. Kolay Fiyatlandırma Tabloları

kolay fiyatlandırma masalar-eklentisi

Kolay Fiyatlandırma Tabloları, duyarlı fiyatlandırma ve karşılaştırma tabloları oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir WordPress eklentisidir.

Eklentinin ücretsiz sürümünde şunları yapabilirsiniz:

 • Herhangi bir kod bilmeden kolayca tablolar oluşturun.
 • Yazı tiplerini, renkleri ve kenarlıkları özelleştirin.
 • Sınırsız satır oluşturun.
 • Basit bir sürükle ve bırak işlevi ile sütunları yeniden sıralayın.
 • Önerilen fiyatlandırma sütununuzu öne çıkarın.
 • Özel CSS ekleyin (gerekirse).

Ücretsiz sürüm, çoğu kullanıcı için yeterince güçlüdür, ancak premium sürüme geçerseniz, aşağıdaki özelliklere de erişebilirsiniz:

 • 10 önceden hazırlanmış şablon.
 • Daha da fazla özelleştirme seçeneği.
 • Kullanıcılar fiyatlandırma seçeneklerinin üzerine geldiğinde ipuçları.

Premium sürüm bir site için 29 ABD doları ve sınırsız site için 99 ABD dolarıdır.

Son Düşünceler ve Öneriler

En zengin özellikli karşılaştırma eklentisini arıyorsanız, AAWP veya Arena Ürün mağazasının en iyi seçenek olduğunu düşünüyorum .

Ve ücretsiz bir seçenek istiyorsanız, Supsystic’in Kolay Fiyatlandırma Tabloları veya Fiyatlandırma Tablosu en iyi bahisleriniz olduğunu düşünüyorum.

Ancak bunlar sadece genel önerilerdir. Özel durumunuz diğer eklentilerden birini gerektirebilir.

Web sitenizde hangi karşılaştırma eklentisini kullandığınızı bildirin. Bu listedeki herhangi birini kullandınız mı?

5 1 vote
Puan
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Maklale İçeriği

Alperen Esmer
Alperen Esmer
Selamlar, Ben Alperen Esmer 20 yaşındayım. 5 yıldır kendimi yazılım konusunda geliştiriyorum. HTML, CSS, JS, PHP konularında kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Wordpress konusunda kendimi geliştirmekteyim ve şuanda kendi temamı yapmaktayım. Bu süreçlerde yaşadığım sorunları sizler ile paylaşacağım.
En Yeni Makaleler
Genel
Alperen Esmer
H1 Etiketleri Sıralama için Gerekli mi?

Arama pazarlamasının önceki günlerinde, SEO’lar çoğu kez aynı iki en iyi uygulamayı beynimize implante edilen birçok kez tekrarladılar: Sayfanızın başlığını H1 etiketlerine sarın Sayfa başına

Daha Fazla »