Wordpress

Seopar Rocket : WordPress Bildirim Eklentisi

Türk girişimcilerin imza attığı çok fonksiyonlu wordpress eklentisi.

Seopar Rocket eklentisi nedir ? Nasıl Kurulur ?

Bir web sitesi kuruyorsunuz kurduğunuz web sitesine ziyaretçiler gelmeye başlıyor ancak gelen müşterilerinize doğru bir yönlendirme yapamadığınız zaman web sitenizdeki amacınıza ulaşamamış olursunuz.  Örneğin bir e-ticaret web siteniz olsun bir çok ürün mevcut fakat müşterilerinizden dönüşüm elde edemiyorsunuz işte tam bu sırada farklı bir strateji üreterek Seopar Rocket eklentisi devreye girmektedir.

İster Seo yapın ister ads reklam yayınlayın fark etmez her platformda kullanabileceğiniz eklentidir

Seo hakkında bilginiz yok ise Seo nedir? adlı makalemize sizleri alalım

Tam 14 Farklı Bildirim Türü ile gelen ziyaretçilerinizden Dönüşüm Elde Edebilirsiniz

Seopar Rocket Eklentisi Kurulumu oldukça Basittir. Panelde kampanya yayınlıyorsunuz  yayınladığınız kampanyaların istatistiklerini bile görebiliyorsunuz bu muhteşem birşey!

Seopar Rocket Eklentisinin Kurulumu

1 – Seopar Rocket Eklentisini Kur

İster wordress ister blog , isterseniz kendinize yazdırdığınız özel bir yazılım olsun hiç farketmez eklenti tüm websitelerinde çalışmaktadır.

Öncelikle üyelik oluşturunuz üyelik oluşturmak için buraya tıklayınız rocket.seopar.co/register

Sizler için eklenti sahibi ile konuşarak bir kupon oluşturdum. Bu eklentiyi paketler kısmından benim kuponumu seçerseniz 1 ay ücretsiz bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Üyelik oluşturduktan hemen sonra Kurulum Yap Butonuna tıklayınız

rocket seopar

Aldığınız kodu web sitenizin </head> üstüne yapıştırınız ardından kampanya oluşturmaya Geçiniz

2 – İlk Kampanyanızı Oluşturun!

Genel Bakış Butonuna basınız ve ardından Kampanya oluştur butonuna Basınız yeni kampanyanın adını giriniz ve domain adını giriniz

3- Oluşturduğunuz Kampanya Altından Bildirim Oluşturunuz

Oluşturduğunuz kampanyanın üstüne tıklayarak bir sayfa açılacaktır açılan sayfada bildirim oluştur butonuna basınız. Açılan sayfada tam 14 Farklı bildirimler oluşturabilirsiniz Nasıl bir bildirim oluşturacağını bilmiyor musun fikir istersen yorum atmayı unutma

seopar rocket bildirim oluştur

4 – Oluşturduğunuz Bildirimleri Kişiselleştiriniz

Bildiriminizi kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz Mesela Neler yapabilirsiniz ?

  • Renk Ayarlarını Değiştirebilirsiniz  ( Arkaplan Rengi , Yazı Rengi )
  • Hangi Sayfada çıkmasını istiyorsanız belirlediğiniz sayfada çıkar sadece ya da tüm sayfalarınızda çıkmasını istiyorsanız tüm sayfalarınızda çıkar
  • Resimleri değiştirebilirsiniz
  • Form almalı bildirim türlerinde mail , telefon vb. başka türlü bilgiler alabilirsiniz
  • Aldığınız dönüşüm formları istediğiniz mail adresine gönderilebilir veya panelden istatistikler kısmında veriler  bölümünden aldığınız formları inceleyebilirsiniz.
  • Yayınlama Bölümünde isterseniz bildirimi hemen çıkartmayabilirsiniz mouse ile biraz daha aşağı kaydırıldığında bildirimin çıkmasını sağlayabilirsiniz işte bu derece kişiselleştirebiliyorsunuz! 

5- İstatistikleri ve Gelen Formları İnceleyin

Yaptığınız tüm işlemlerin faydasını bu sayfada göreceksiniz. yayınladığını bildirim ne kadar izleme almış ne kadarı forma dönüşmüş hepsini inceleyebilirsiniz.

Alperen Esmer

Selamlar, Ben Alperen Esmer 20 yaşındayım. Meslek lisesi mezunuyum yazılım konusunda kendimi daha fazla geliştirmek için üniversiteye bir sene ara verdim. 9 ay boyunca Mucizefikir Dijital Pazarlama Ajansında stajyer olarak çalıştım ve şuanda tam zamanlı olarak çalışmaya devam ediyorum. Ekstra olarak freelance olarak iş almaktayım. 5 yıldır kendimi yazılım konusunda geliştiriyorum. HTML, CSS, JS, PHP konularında kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. WordPress konusunda kendimi geliştirmekteyim ve şuanda kendi tema tasarımımı yapmaktayım.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu